Cozy Studio - Metro 2 Passi - Duomo & Linate Direct - Ac

  • 22 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

З Cozy Studio - Metro 2 Passi - Duomo & Linate Direct - Ac Milan можна легко дістатися до таких туристичних об'єктів, як Chiesa Ellenica Ortodossa, на відстані 6 хвилин пішки. Апартаменти розташовані на відстані 2.9 км від залізничного вокзалу Міланський вокзал Кадорна та всього за 10 хвилин ходьби від автовокзалу Piazzale delle Milizie - Viale Troya.

Cozy Studio - Metro 2 Passi - Duomo & Linate Direct - Ac пропонують гостям фен і рушники.

Апартаменти забезпечують ваш комфорт, надаючи повністю обладнану кухню з кавоваркою.

Першокласне розташування пропонує швидкий доступ до Міланського собору, що знаходиться за 10 хвилин їзди. Є кілька туристичних об'єктів, таких як Церква Сан-Бернардіно-аллеє-Осса, розташованих на відстані 3.5 км від апартаментів. Католицький університет Святого Серця також знаходиться в межах 25-хвилинної прогулянки від помешкання.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Cozy Studio - Metro 2 Passi - Duomo & Linate Direct - Ac Мілан
Ca' Misurata 40
Ціна лише для моб. пристроїв

Ca' Misurata 40

9.7
Чудово 39 відгуків
148 м від помешкання
USD 227 USD 204
за ніч
Elegante Bilocale In Zona Tortona
Ціна лише для моб. пристроїв

Elegante Bilocale In Zona Tortona

8.0
Дуже Добре 13 відгуків
390 м від помешкання
USD 192 USD 173
за ніч
Ihost Apartment - Stendhal 49
Ціна лише для моб. пристроїв

Ihost Apartment - Stendhal 49

402 м від помешкання
USD 92 USD 83
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Мілан Лінате Аеропорт
    12 км

    Залізничні вокзали

    Міланський вокзал Кадорна
    2.4 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Набір для приготування чаю/кави

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт

    Домашні тварини

    • Допускається розміщення з домашніми тваринами

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 14:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Номер ліцензіїIT015146C24ST9F4XO
    Часті питання
    • Чи дозволяється проживання з домашніми тваринами в квартирі Cozy Studio - Metro 2 Passi - Duomo & Linate Direct - Ac?
      Так, у квартирі Cozy Studio - Metro 2 Passi - Duomo & Linate Direct - Ac дозволяється проживання з домашніми тваринами.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості зможуть скористатися повністю обладнаною кухнею з кавоваркою.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Мілан Лінате Аеропорт
    12 км

    Залізничні вокзали

    Міланський вокзал Кадорна
    2.4 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Cozy Studio - Metro 2 Passi - Duomo & Linate Direct - Ac Мілан

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити